Дарья-В 468*60 - газ, котлы, вода, тепло
Текст       Автор    
Реклама

Электро крамница 100*100 Электрика, кабель, освещение.

Мир Дверей 100x100 - Бронедвери от производителя
  Статьи
КАНАДСЬКІ ПЕЧІ

В умовах високої вартості енергоносіїв, використання економічних джерел теплової енергії для опалення житла, виробничих приміщень, майстерень, теплиць, цехів деревообробки, тваринницьких комплексів, стає не тільки актуальним, але й життєво необхідним. Існуюче у наш час обладнання для цих цілей, як правило, передбачає використання опалювальних котлів та бойлерів ( з наступним встановленням водяного теплопостачання), що призводить до високої вартості всієї системи опалення.

Використання ж традиційних "буржуйок" та камінів (які мають низький ККД) не є економічно вигідним, тому що використання відкритого вогню в цих системах призводить до того, що більша частина тепла разом з димом виходить в димохід.

Простим та оригінальним рішенням цих проблем є використання канадських опалювальних печей, відомих в Канаді та США під назвою FREE FLOW (вільний потік). Піч працює досить просто за принципом газогенератора, тобто "тліючого горіння".

Конструкція печі така, що вона сама, за рахунок вільної конвенції, рівномірно нагріває та перемішує повітря по всьому об'єму приміщення. Знизу вона засмоктує у свої труби, які оперізують топку, холодне повітря, а зверху видає повітря, нагріте до 60-80 С.

Диво-піч дуже економічна.

Паливо в ній спалюється у два рази. В першій камері відбувається процес тління та створення пічних газів, а у другій ці гази спалюються до кінця завдяки подаванню повітря у вторинну камеру. В результаті досягається повне спалення (або так зване чисте горіння).

При цьому ККД досягає 70-75%.

Оскільки дрова не горять, а тліють - однієї закладки вистачить на 6-8 годин роботи, а іноді більше. За добу достатньо декілька разів приділить їй увагу, а решту часу вона може працювати без нагляду.

Використовувати піч можна скрізь, де необхідне незалежне і дешеве тепло. Це житлові та промислові приміщення, гаражі, СТО, теплиці, ангари, павільйони, магазини, столярні майстерні і т.п.

Піч також можна використовувати для сушіння пиломатеріалів, що при використанні в якості палива відходів від деревообробки призводить до дуже низької собівартості висушених пиломатеріалів.

Оформивши піч у вигляді каміну і змонтувавши систему воздуховодів (систему повітряного опалення), можна однією піччю опалювати декілька кімнат або цілий будинок. При цьому, порівняно з водяним опаленням, ми отримуємо швидкий нагрів повітря в приміщеннях, енергозалежність, відсутність витрат на експлуатацію і т.п.

Піч можна використовувати і як резервне опалення.

Встановлення її досить просте. Необхідно під'єднатися до димової труби або установити нову.

Особливо актуальне використання печі там, де відсутні інші джерела енергії (енергопостачання, центральне опалення, газ) або тепло подається непостійно. Існує 6 типорозмірів печей, які відрізняються за своєю потужністю. Кожен з них розрахований на визначений об'єм приміщення: 100, 200, 400, 600, 1000, 1100 метрів кубіних.

Піч опалювальна запатентована на Україні (ПАтент №145 на корисну модель "Металева піч для нагріву повітря"), а також сертифікована в системі Держстандарту УКраїни.

 

Фірма "НОВАСЛАВ"

вул. Фанерна,4

т/ф 493-3660

www.novaslav.com.ua

 

Для любимых клиентов
Номер фирмы:
Пароль:

Хотите стать любимым?

На сайте представлено
Фирм 1915
Товаров и услуг 8748
Статей 205

 

E-mail: reklama@vdd.com.ua,  тел.278-0010
© 2002 • "Все о доме, все для дома"
Дизайн и програмирование "МАК-про"

диваны, кухни, спальни, стулья, горки
Вверх
Rambler's Top100