Дарья-В 468*60 - газ, котлы, вода, тепло
Текст       Автор    
Реклама

Электро крамница 100*100 Электрика, кабель, освещение.

Мир Дверей 100x100 - Бронедвери от производителя
  Статьи
СУЧАСНА ПРОЗОРА ПОКРІВЛЯ

Прозорий дах, арки,козирки, навіси,світлові ліхтарі, альтанки і веранди з полікарбонатних листів прикрасять будь-який дім, зроблять його респектабельним і стильним. Різноманітність кольорової гами- прозорого,білого,блакитного,синього,зеленого або бронзового напівпрозорого даху підкреслить індівідуальність вашої оселі. С тільниковий полікарбонат дозволить бачити небо і надійно захистить від дощу, снігу або небезпечних променів ультрафіолету. При пошкодженні покриття зі скла або інших крихких матеріалів, утворюються уламки небезпечні для життя, а полікарбонатні листи не руйнуються, він у 200 разів міцніше скла та у 8 разів міцніший за акрил (оргскло). Міцність полікарбонатних листів незмінна за будь-яких погодних умов в діапазоні температур від -40С до +120С!. Добра теплоізоляція створюється за рахунок повітряного прошарку усередині листів.

Застосування полікарбонатних листів дозволяє значно зменшити витрати на обігрів і охолоджування приміщення. Можливість холодного згинання, дозволяє робити арочні і купольні перекриття, дає архітекторам та дизайнерам додаткову свободу дій і дозволяє закладати в проекти оригінальні декоративні елементи. Оскільки полікарбонат важить в 6 разів менше, ніж скло аналогічної товщини і в 3 рази менше акрилу (оргскла), для монтажу потрібні більш легкі несущі конструкції, що дозволяють понизити їх вартість. Завдяки захисту від ультрафіолетового випромінювання листи не змінюють своїх властивостей при тривалій дії прямих сонячних променів. Термін гарантії при зовнішньому використанні під прямими сонячними променями складає 10 років. При дії вогню полікарбонат плавиться, але не поширює полум’я (група Г2), і має низький ступінь димоутворення. Цей покрівельний матеріал пожежнобезпечний і його покриття стійке до хімічних та механічних дій, захищено від ультрафіолетового випромінювання і несприйнятливе до різкого перепаду температур.

Легка вага дозволяє покривати великі площі без складних підйомних механізмів, не вимагає великих фізичних зусиль при монтажу,що дозволяє заощадити на вартості як кроквяної системи, так і будови в цілому. Змонтувати полікарбонатні листи ви зможете саміостійно, а при механічному пошкодженні в процесі експлуатації лист полікарбонату легко замінити на іншій. Листи легко обробляються звичайними інструментами для дерева та металу , але якщо ви хочете вразити сусідів високохудожнім дизайном, скористайтесь допомогою фахівців фірми ТОВ «Інтер’єр Плюс», де можна придбати недорогий стільниковий полікарбонат різних кольорів і виробників, продивитися фотографії готових об`єктів , зробити покупку

комплексного характеру для правильного монтажу покрівлі, придбати всі матеріали для установки даху, разом з аксесуарами, також отримати професійну консультацію фахівця, якісні розрахунки інженерів,монтажників на комплектуючі, і вибрати досвідчених покрівельників для виконання замовлення.

Споживачі все частіше звертають увагу на сервіс і терміни виконання замовлення, якість використовуваної сировини, імідж компанії-виробника і, що важливо, на кваліфіковане обслуговування та професійну кваліфіковане обслуговування та професійну підготовку робітників.

Все це Ви можете одержати в ТОВ «Інтер’єр Плюс» де система контролю якості фірми починається із запиту клієнта і діє аж до після-продажного обслуговування .

Наше місто прикрашають багато виробів з полікарбонату на станціях метро: Бориспільська, Харківська, Позняки, Святошино; зупинкові комплекси на вулицях Здолбунівська, Жолудєва, Кошиця, Драгоманова,зараз майже кожна зупинка, козирьок у місті зроблені з полікарбонату.Зупиніть свій вибір на цьому сучасному покрівельному матеріалі і переконайтеся, що кращого для своєї оселі ви не знайдете.

Адреса “Інтер`єр Плюс”
пр-т Московський 16,оф.416,
тел 496-0-492,8-097-299-71-84
І. Лєднікова-Чуприна
(на правах реклами)

Для любимых клиентов
Номер фирмы:
Пароль:

Хотите стать любимым?

На сайте представлено
Фирм 1915
Товаров и услуг 8748
Статей 205

 

E-mail: reklama@vdd.com.ua,  тел.278-0010
© 2002 • "Все о доме, все для дома"
Дизайн и програмирование "МАК-про"

диваны, кухни, спальни, стулья, горки
Вверх
Rambler's Top100