Дарья-В 468*60 - газ, котлы, вода, тепло
Текст       Автор    
Реклама

Электро крамница 100*100 Электрика, кабель, освещение.

  Статьи
Поділяй та пануй

Стильне та універсальне рішення задачі організації гармонійного і раціонального простору запропонувала компанія "АЙРіС", представивши радіусні і прямолінійні розсувні системи, використовуючи як міжкімнатні перегородки. Універсальність і практичність конструкції не потребує допоміжних капіталовкладень в перебудову помешкання. Можна в будь-який момент збільшити чи зменшити корисну площу: зонувати приміщення гостьової кімнати, спальні, кухні чи прихожої. І ще один цікавий момент: для встановлення цих перегородок не потрібний спеціальний дозвіл, в той час як будь-яке маневрування стін в середині приміщення необхідно погоджувати з відповідними інстанціями.

Радіусна система відповідає філософії фен-шуй. А з точки зору дизайну, хвиля - ефективний елемент, який можна повторювати в інших деталях - на стелі, в декорі, шпалерах. Є можливість отримувати такі речі, які навіть не отримаєш, використовуючи дизайнерські колекції.

Спектр матеріалів, які використовують в радіусних системах доволі різноманітний: вигнуте по заданому радіусу скло ДСП, ДВП, МДФ, пластик, шкіра.

Надійність конструкції дає можливість виготовлювати двері висотою до 3200 мм і шириною до 1200 мм. Значну роль в дизайні відіграє колір алюмінієвого профілю. Компанія пропонує широку кольорову гамму: як традиційні золото, срібло, бронзу, так і нову розробку - декорування профілю під структуру деревини чи каменю. Асортиментний ряд нараховує більше 40 кольорів, достовірно відображаючи текстуру деревини. Полімерне фарбування профілю представлене в більш ніж сотні відтінках, що дає змогу необмежених можливостей для створення нового чи доповнення вже існуючого інтер'єру. Словом, головне - визначитись і відмовитися від стереотипів. Життя і предмети в ньому можеть бути такі цікаві!

 

Центр розсувних систем

вул. Богдана Хмельницького,12

т. 568-5066 (багатоканальний)

www.airis.com.ua

Для любимых клиентов
Номер фирмы:
Пароль:

Хотите стать любимым?

На сайте представлено
Фирм 1928
Товаров и услуг 8772
Статей 205

 

E-mail: reklama@vdd.com.ua,  тел.278-0010
© 2002 • "Все о доме, все для дома"
Дизайн и програмирование "МАК-про"

Лестницы
Вверх
Rambler's Top100