Дарья-В 468*60 - газ, котлы, вода, тепло
Текст       Автор    
Реклама

Электро крамница 100*100 Электрика, кабель, освещение.

  Статьи
Світ якісних інсталяцій від компанії "РОМСТАЛ УКРАЇНА"

За 11 років свого існування компанія ROMSTAL, продовжує бути надійним партнером для клієнтів, всіх користувачів товарів та обладнання для інсталяції .

Широка гама товарів високої якості, їх великі запаси та обслуговування, мережа магазинів, зробили компанію ROMSTAL провідним імпортером обладнання для інсталяцій.

Компанія ROMSTAL має товари до систем опалення, кліматизації, подачі і розподілу води, автоматику, запчастини, інструменти та обладнання до будь-яких систем і конструкцій, обладнання і матеріали до електричних систем низької напруги, керамчну сантехніку, ванни, душові кабіни, а також матеріали, необхідні для монтажу сантехніки, меблі та аксесуари для ванної кімнати. Всі товари тестовані та сертифіковані, при імпорті товари супроводжуються документами, які підтверджують якістть.

Партнерами компанії є понад 5000 організацій, яким надаються спеціальні умови придбання товарів, доставка, консультації, безкоштовна технічна допомога, а також повна інформація про товари компанії.

Технічну комерціну інформацію про товари, які реалізує компанія ROMSTAL, можна одержати із каталогу продукції, а також на сайті www.romstal.com.ua

Компанія "Ромстал Україна"

вул. Новокостянтинівська,4 А

т. 451-8948, 537-2575

infoline@romstal.com.ua

www.romstal.com.ua

Для любимых клиентов
Номер фирмы:
Пароль:

Хотите стать любимым?

На сайте представлено
Фирм 1928
Товаров и услуг 8772
Статей 205

 

E-mail: reklama@vdd.com.ua,  тел.278-0010
© 2002 • "Все о доме, все для дома"
Дизайн и програмирование "МАК-про"

Лестницы
Вверх
Rambler's Top100